Certyfikat

Wyszukiwarki

Cenniki do pobrania

Zrób To Sam! pomocnik nauczyciela

kup

„Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela”

Rewelacyjny program do tworzenia własnych ćwiczeń interaktywnych w prosty i intuicyjny sposób.. Zawiera szablony gotowych do wykorzystania ćwiczeń. Został stworzony jako pomocnik dla nauczycieli pracujących z tablicami interaktywnymi.
 

zrob to sam

Do czego służy?

„Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” zawiera 19 szablonów ćwiczeń. Nauczyciel w bardzo prosty sposób może edytować te szablony, przygotowując własne materiały odpowiednie do tematu lekcji i poziomu nauczania. Proces ich tworzenia polega na zmianie obrazka, dodaniu (edytowaniu) kolumn, nagłówków i grup wyrazów. Każde przygotowane ćwiczenie można zapisać i wielokrotnie z niego korzystać, a w razie potrzeby ponownie edytować.

Rodzaje ćwiczeń

Ogromną zaletą tych ćwiczeń jest to, że zawarte w nim zadania to ćwiczenia flaszowe i interaktywnie reagują one na odpowiedź. Można je przygotować w formie testu lub nauki.
 
Forma nauki to proces ćwiczenia aż do zapamiętania. W tym przypadku uczeń zaznacza rozwiązanie tyle razy, aż wskaże prawidłową odpowiedź. Przy każdym wyborze pojawia się informacja czy zrobił to dobrze, czy źle. Może też pojawić się komentarz dlaczego dana odpowiedź jest dobra lub zła. Dopiero, gdy uczeń wskaże prawidłowe rozwiązanie, program umożliwi mu przejście dalej.
 
Forma testu to proces sprawdzania wiedzy. W ćwiczeniach w formie testu poprawność rozwiązania, sprawdzana jest na końcu. Przechodząc przez jego poszczególne elementy po wskazaniu odpowiedzi, program automatycznie przechodzi do kolejnego punktu. Zakończenie ćwiczenia następuje dopiero po naciśnięciu przycisku „Sprawdź”. Pojawia się wówczas, informacja o ilości błędnych i prawidłowych odpowiedzi.
 

Nagrody

"ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” zdobył uznanie na Targach Edukacyjnych w Kielcach, gdzie został nagrodzony Medalem Targów Kielce. Jeszcze dostał Diament Oświaty Oprogramowanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest chętnie wykorzystywane przez nauczycieli, ponieważ ogranicza ich pracę do wstawienia treści w gotowe szablony ćwiczeń.
 diamentoswiatytargikielce

Jak otrzymać dostęp do programu?

"ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela" dostępny jest przy zakupie tablic interaktywnych Interwrite DualBoard, TouchBoard i tabletów MobiView . Chcemy również przypomnieć, że wszystkie szkoły, które posiadają oprogramowanie Zrób To Sam w starszych wersjach mogą uzyskać dostęp do nowej wersji korzystając z formularza aktualizacji.

Specyfikacja oprogramowania "Zrób To Sam! pomocnik nauczyciela" 

Wspierane systemy operacyjne: 
 
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Server 2003
Windows Vista
Windows 7
Windows Server 2008
Windows 8
 
Wymagania sprzętowe: 

Minimalne: 
Procesor: 400 MHz,
Pamięć RAM: 96 MB,
Wymagania graficzne: 800x600 256-kolorów.
500 MB miejsca na dysku twardym.
Rekomendowane: 
Procesor: 1.0 GHz lub więcej,
Pamięć RAM: 256 MB lub więcej,
Wymagania graficzne: 1024x768 high-color 32-bit
 

Oprogramowanie do pobrania - system operacyjny Windows

ZrobToSam-setup4.exe

30 dniowa wersja programu Zrób To Sam! Pomocnik Nauczcyiela

ZrobToSam4fix.exe

Łatka do programu Zrób To Sam 4. Należy ją pobrać i zainstalować, jeśli oprogramowanie zainstalowane z płyty CD nie uruchamia się prawidłowo.

Bestsellery


Lekcjoteka

lekcjoteka

Podłoga interakt.

Twórz ćwiczenia!

zrobtosam

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. 
Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt 
przed podjęciem decyzji o zakupie.

{nocache:c65652b60739b0de2620140c42410f82#0}
Click Shop | Hosting home.pl